0431-41 77 30 info@akgk.se
Välj en sida

Medlemskommittén

Info om kommitténs aktiviteter 

Informationsträff

Medlemskommittén anordnar Informationsträffar med kort regelvandring, för dig som är nybörjare. 

Titta på anslagstavlan för att se när nästa tillfälle är eller skicka ett mail till info@akgk.se så hjälper vi dig.

Har du några frågor så kan du ringa till Marianne i Medlemskommittén på 070-6267202.

Välkommen!

 

Mentorer

Vi vill att du som är ny i klubben ska känna dig välkommen hos oss och få en bra start på medlemskapet. 

Då krävs inte bara fina anläggningar, utan även en verksamhet som är attraktiv och inkluderande. Klubbkänslan och möjligheten att träffa nya spelkramrater är minst lika viktigt. Vår ambition är att skapa flera vägar för dig som är ny att komma in i spelet och klubblivet. 

Vi har skapat ett nätverk av medlemmar som gärna ställer upp och hjälper dig. Tveka inte att höra av dig till någon av våra mentorer om du vill spela en fadderrunda eller liknande.

Jan Nyström 072-35 12 239 jannystrom9@gmail.com
Ingeborg Larsson 0708-59 25 97 ingeborg.larsson@telia.com
Kjell Bergenudd 0703-60 23 53 kjell@bergenudd.net
Tina Axelsson 072-31 10 621 tinaaxson@gmail.com
Ingvar Nilsson 073-944 31 23 ingvarnilsson4@gmail.com
Ann Forsström 070-39 68 168 ann.forsstrom@gmail.com
Lisbeth Winnerstam 0705-150 555 lisbeth.winnerstam@gmail.com
Lotta Friberg 0707-14 97 34 lottafriberg@live.se
Marianne Ros 0706-267 202 marianneros2@gmail.com
Marianne Wildh 0738-00 33 58 marianne.wildh@telia.com
Jan Roos 0707-54 50 89 roosjan1500@gmail.com

 

Nyheter – medlemskommittén

Medlemskommittén

Marianne Ros
Ordförande
Telefon: 070-626 72 02 
E-post: marianneros2@gmail.com

Lisbeth Winnerstam
Telefon: 070-5150555
E-post: lisbeth.winnerstam@gmail.com

Lotta Friberg
Telefon: 070-7149734
E-post: lottafriberg@live.se

Vi använder cookies för att mäta antalet besökare och dess upplevelse på webbplatsen. Genom att använda webbplatsen och dess tjänster godkänner du detta.  Läs mer!