Välj en sida

Åkagårdens Sammarbetspartners

Där golf möter affärer

Åkagården är platsen där golf möter affärer. Som sammarbetspartner på Åkagårdens GK får du en unik möjlighet att utvecklas både affärsmässigt, personligen och som golfspelare i en enastående miljö.

Vår mötesplats erbjuder en förening av nytta och nöje då du får tillgång till ett starkt nätverk av individer ur det regionala näringslivet från en mängd olika branscher som du garanterat kommer ha nytta av.

Under året erbjuder vi ett antal aktiviteter som ger dig chans att på ett lättillgängligt sätt skapa viktiga relationer och förkovra dig i ämnen som engagerar och utvecklar dig både inom affärer, som ledare och som privatperson.

Vill du veta mer hur detta kan passa in i ditt företags marknadsföring, kontakta: Frasse Pettersson, frasse@akgk.se  eller 0706-39 50 35.

 

Våra sammarbetspartners

Advokatfirman Nilsson AB
Lennart Nilsson
lennart.nilsson@amedro.se
www.advnilsson.se

Advokatfirman Steinmann
Harry Steinmann
harry.steinmann@steinmann.se
www.steinamnn.se

4sports & entertainment
Micke Johansson
micke@4sportsworld.com
www.4sportsworld.com

Bjäre Bilservice
Thomas Andersson
 

Båstad Företagsby
Sara Karlsson
sara@bastadforetagsby.se
www.bastadforetagsby.se

Civ. Ing. Hans Nilsson
Hans Nilsson
hans.nilsson@hnilssonab.se

Circle K
Thomas Andersson

Etman Distribution AB
Björn Månsson
bjorn.m@etman.se
www.etman.se

Fond och Försäkringar
Annelie Moberg
anneli.moberg@fondforsakring.se
www.fondforsakring.se

Fricks Frisörer
Madeleine Johansson
fricksfrisorer@bjarenet.com
www.fricksfrisorer.com

Gertssons Måleri AB
Tore Gertsson
toregertsson@hotmail.com

Hymer Center AB
Aner Engstrand
info@hymercenter.se
www.hymercenter.se

Ica Nära Grevie
Johan Claar
johan.claar@nara.ica.se
www.ica.se/grevie

Ica Arons Hjärnarp
Stellan Johansson
stellan.johansson@supermarket.ica.se
 www.ica.se/arons

IXX Din IT-partner
Mattias Christensson
mattias.christensson@ixx.se
www.ixx.se

JHB-Bygg AB
Jerry Hansson
jerry@jhbyggab.se
www.jhbyggab.se

JK-Golv
Joachim Kjellsson
joachim@hvpbygger.se 
www.golvlaggarna.nu

Jakobssons Bjäremäklaren
Peter Persson
peter@jajab.se
www.jajab.se

KGJ Fastighetsrådgivning AB
Klas-Göran Johansson
kgj@torpetmagnarp.se

AB Kurt Lundström Målerifirma
Patrik Rosengren
patrik@lundstrommaleri.se
www.lundstrommaleri.se

Kökspunkten i Ängelholm
Riccard Larsson
riccard@kokspunkten.se
www.kokspunkten.se

Lindab AB
Anna-Lena Karlsson
www.lindab.com

Marco
Stefan Petersson
info@marco.se
www.marco.se

Matthuset i Malmö AB
Mats Holm
mats.holm@matthuset.se
www.matthuset.se

Fotograf Mats Landerberg
Mats Landerberg
mats@landerberg.com
www.landerberg.com

Svenska Mäklarhuset
Olof Ragnevad
olof.ragnevad@smh.se 
www.svenskamaklarhuset.se

Möller Hus
Pontus Möller
info@moller-arkitekter.se

Np Nilsson
Peter Nidelius
info@npn.se
www.npn.se

Ostbutiken
Johan Ingelsberg
info@ostbutiken.com
www.ostbutiken.com

Advokatfirman Rosenberg
Christian Rosenberg
c.r@rosenbergadv.se
www.rosenbergadv.se

Strandvads Måleri
Bo Strandvad
bosse.strandvad@ektv.nu

Swedbank
Markus Arvidsson
www.swedbank.se

Ten Points
Magnus Palmér
magnus@tenpoints.se

TimeTravel
Ronnie Olofsson
ronnie@timetravel.se 
www.timetravel.se

Vågens Försäkringsbyrå
Gustav Tedvik
gustav.tedvik@vagen.se
www.vagen.se