Sammarbetspartner

Åkagården är platsen där golf möter affärer. Som sammarbetspartner på Åkagårdens GK får du en unik möjlighet att utvecklas både affärsmässigt, personligen och som golfspelare i en enastående miljö.

Vår mötesplats erbjuder en förening av nytta och nöje då du får tillgång till ett starkt nätverk av individer ur det regionala näringslivet från en mängd olika branscher som du garanterat kommer ha nytta av.

Under året erbjuder vi ett antal aktiviteter som ger dig chans att på ett lättillgängligt sätt skapa viktiga relationer och förkovra dig i ämnen som engagerar och utvecklar dig både inom affärer, som ledare och som privatperson.

Vill du veta mer hur detta kan passa in i ditt företags marknadsföring, kontakta: Frasse Pettersson, frasse@akgk.se  eller 0706-39 50 35.

 

Våra sammarbetspartners

Hammerglass
Bengt Nilsson
E-post: bengt.nilsson@hammerglass.se
Hemsida: www.hammerglass.se

PEAB
Mattias Johansson
E-post: mattias.johansson@ezenze.com
Hemsida: www.peab.se

Advokatfirman Steinmann
Harry Steinmann
E-post: harry.steinmann@steinmann.se
Hemsida: www.steinamnn.se

4sports & entertainment
Micke Johansson
E-post: micke@4sportsworld.com
Hemsida: www.4sportsworld.com

Baker Tilly
Greger Olsson
E-post: greger.olsson@bakertillyangelholm.se
Hemsida: www.bakertilly.se

Bil-Månsson
Göran Månsson
E-post: goran.mansson@bilmansson.se
Hemsida: www.bilmansson.se

Bjäre Bilservice
Thomas Andersson
E-post: –
Hemsida: –

Bjäre Elmontage
Mats Johansson
E-post: matsjohansson64@yahoo.com
Hemsida: www.bjare-elmontage.se

Bjäre Kraft
Hanna Mörk
E-post: hanna.mork@bjarekraft.se
Hemsida: www.bjarekraft.se

Bjäre Trädgårdar
Paul Larsson
E-post: paul@bjaretradgardar.se
Hemsida: www.bjaretradgardar.se

Båstad Företagsby
Sara Karlsson
E-post: sara@bastadforetagsby.se
Hemsida: www.bastadforetagsby.se

Civ. Ing. Hans Nilsson
Hans Nilsson
E-post: hans.nilsson@hnilssonab.se
Hemsida: –

Circle K
Thomas Andersson
E-post: 
Hemsida: 

Colorama
Ludvig Nilsson
E-post: Ludvig.Berga@colorama.se
Hemsida: www.colorama.se

Etman Distribution AB
Björn Månsson
E-post: bjorn.m@etman.se
Hemsida: www.etman.se

Fond och Försäkringar
Annelie Moberg
E-post: anneli.moberg@fondforsakring.se
Hemsida: www.fondforsakring.se

Fricks Frisörer
Madeleine Johansson
E-post: fricksfrisorer@bjarenet.com
Hemsida: www.fricksfrisorer.com

Gertssons Måleri AB
Tore Gertsson
E-post: toregertsson@hotmail.com
Hemsida: –

Heberleins
Jonas Heberlein
E-post: heberleins.bastad@telia.com
Hemsida: www.heberleins.se

Hymer Center AB
Aner Engstrand
E-post: info@hymercenter.se
Hemsida: www.hymercenter.se

Ica Nära Grevie
Johan Claar
E-post: johan.claar@nara.ica.se
Hemsida: www.ica.se/grevie

IXX Din IT-partner
Mattias Christensson
E-post: mattias.christensson@ixx.se
Hemsida: www.ixx.se

JHB-Bygg AB
Jerry Hansson
E-post: jerry@jhbyggab.se
Hemsida: www.jhbyggab.se

JK-Golv
Joachim Kjellsson
E-post: joachim@hvpbygger.se 
Hemsida: www.golvlaggarna.nu

Jakobssons Bjäremäklaren
Peter Persson
E-post: peter@jajab.se
Hemsida: www.jajab.se

KGJ Fastighetsrådgivning AB
Klas-Göran Johansson
E-post: kgj@torpetmagnarp.se
Hemsida: –

AB Kurt Lundström Målerifirma
Patrik Rosengren
E-post: patrik@lundstrommaleri.se
Hemsida: www.lundstrommaleri.se

Lindab AB
Anna-Lena Karlsson
E-post: –
Hemsida: www.lindab.com

Marco
Stefan Petersson
E-post: info@marco.se
Hemsida: www.marco.se

Maries Värld
Marie Svärd
E-post: Mariesvard@telia.com
Hemsida: www.mariesvarld.com

Matthuset i Malmö AB
Mats Holm
E-post: mats.holm@matthuset.se
Hemsida: www.matthuset.se

Fotograf Mats Landerberg
Mats Landerberg
E-post: mats@landerberg.com
Hemsida: www.landerberg.com

Svenska Mäklarhuset
Olof Ragnevad
E-post: olof.ragnevad@smh.se 
Hemsida: www.svenskamaklarhuset.se

Möller Hus
Pontus Möller
E-post:  –
Hemsida:

Np Nilsson
Peter Nidelius
E-post: info@npn.se
Hemsida: www.npn.se

Proinova
Frida Stensdotter Wedberg
E-post: frida.s.wedberg@proinova.se
Hemsida: www.proinova.se/

Advokatfirman Rosenberg
Christian Rosenberg
E-post: c.r@rosenbergadv.se
Hemsida: www.rosenbergadv.se

Strandvads Måleri
Bo Strandvad
E-post:bosse.strandvad@ektv.nu
Hemsida: –

Swedbank
Markus Arvidsson
E-post: 
Hemsida: www.swedbank.se

Ten Points
Magnus Palmér
E-post: magnus@tenpoints.se
Hemsida: 

TimeTravel
Ronnie Olofsson
E-post: ronnie@timetravel.se 
Hemsida: www.timetravel.se

T-Undertak
Thomas Olsson
E-post: thomas.olsson@t-undertak.se
Hemsida: www.t-undertak.se

Vågens Försäkringsbyrå
Gustav Tedvik
E-post: gustav.tedvik@vagen.se
Hemsida: www.vagen.se